קונים בישראל - Buy In Israel | מגרדת לחתול בסיס קרטון + זרעי קטניפ
מגרדת לחתול בסיס קרטון + זרעי קטניפ התמונה מוצגת ישירות מ: דקטרי

מגרדת לחתול בסיס קרטון + זרעי קטניפ

מידות: 47*23 ס"מ

מחיר: 29.93 ₪

הטבת קונים בישראל :
לרוכשים מוצר זה - 5 אחוז הנחה מתנת קונים בישראל
עברו לחנות המוכרת, הוסיפו את המוצר לעגלה ותראו את ההטבה בעגלה

כל הפרטים המוצרים באתר זה לרבות כיתובים, תמונות, מחירים נלקחים ישירות מאתרי החנויות. במידה ויש טעות נשמח לקבל דיווח על כך והקובע יהיה המוצג באתר החנות המוכרת את המוצר

אני נתתי לחתול שלי לבחון את מגרדת החתולים מבית Pawise בגודל 47 * 23 ס"מ ותוספת זרעי קטניפ. החתול שלי באופן בולט נהנה במיוחד מהמגרדת. המגרדת עשויה ממרכז המכיל הכניסה באמצע, מה שהפך את חווית המשחק של החתול שלי לקלילה ומהנה. אחד היתרונות המרכזיים של המגרדת היא החומר ממנה היא עשויה - קרטון. החתול שלי מגרד את המגרדת במשך שעות, מה שמרגיע את ביצי הציפורניים שלו וגם שומר על הרהיטים שלי מפני נזקים. כמו כן, הזרעים שמגיעים עם המגרדת כבר מראש הם חוויה משלה. החתול שלי ממש אוהב את שאריות הקטניפ והם ממש מעודדים אותו להשתמש יותר במגרדת. בנוסף, המגרדת קלה וניידת, כך שניתן להביא את המגרדת לכל מקום וזה מאוד נוח. בסה"כ, אני מאוד מרוצה מהמגרדת של Pawise. היא נותנת לחתול שלי את האפשרות לטפח את ציפורנייו, היא מספקת לו שص משחק מעניין והיא מתיחה את טווח התנודה שלו. זה רכישה שווה בהחלט.

סקירה זו הינה סקירה שנוצרה על ידי בינה מלאכותית ואין להתייחס לסקירה זו כהמלצה לרכישה ו/או הצעה וכו. בכל שאלה מקצועית ובירור יש לפנות ישירות לחנות המוכרת. לקונים בישראל אין כל אחריות לגבי סקירה זו והרכישה במידה ותהייה באחריות הלקוח בלבד.