קונים בישראל - Buy In Israel | חמאת שפתיים
חמאת שפתיים התמונה מוצגת ישירות מ: דוקטור דבור

חמאת שפתיים

בקטגוריה : פנים החנות המוכרת: דוקטור דבור

חמאת שפתיים חמאת השפתיים של ד"ר דבור ללא חומרי צבע וטעם מכילה תערובת עשירה ומטפחת של שמנים טבעיים מקוקוס, שיאה, שקדים וזית המשמרים את הלחות, מונעים יובש ומזינים את השפתיים בעומק.  תכולה: 6 מ"ל *התמונה להמחשה בלבד.  

מחיר: 18 ₪

הטבת קונים בישראל :
לרוכשים מוצר זה - 6 אחוז הנחה מתנת קונים בישראל
עברו לחנות המוכרת, הוסיפו את המוצר לעגלה ותראו את ההטבה בעגלה

כל הפרטים המוצרים באתר זה לרבות כיתובים, תמונות, מחירים נלקחים ישירות מאתרי החנויות. במידה ויש טעות נשמח לקבל דיווח על כך והקובע יהיה המוצג באתר החנות המוכרת את המוצר

יחידת מידה 100 גרם/מל: 300.00 ₪

חמאת השפתיים של ד"ר דבור היא מוצר איכותי שמבוסס על שמנים טבעיים מקוקוס, שיאה, שקדים וזית. החמאה מגיעה בגודל נוח של 6 מ"ל המתאים לנשיאה בתיק, ומאפשר שימוש בכל שעה ובכל מקום. פיתוח המוצר מתבסס על ניסיון רב שנים של ד"ר דבור, שכבר בנעוריו חלם לפתח מוצרים המשלבים מדע וטבע. אחת מהיתרונות הגדולים של החמאה היא שימושיותה: היא משמרת את הלחות בשפתיים, מונעת יובש ומזינה את השפתיים בעומק. מעבר לזאת, היא ללא חומרי צבע וטעם, מה שהופך אותה למתאימה לכל אחד ואחת, גם לאלו שנמנעים מהשימוש במוצרי קוסמטיקה המכילים חומרים מלאכותיים. החמאה מצליחה לטפל בבעיות מגוונות של השפתיים, כגון סדקים ויובש, ולכן היא מהווה מעין "כלי רב שימושי" של טיפוח השפתיים. נחלט מומלץ לנסות! אני אישית משתמשת בה באופן קבוע ואף מזמינה כמה יחידות כדי לא להישאר ללא.

סקירה זו הינה סקירה שנוצרה על ידי בינה מלאכותית ואין להתייחס לסקירה זו כהמלצה לרכישה ו/או הצעה וכו. בכל שאלה מקצועית ובירור יש לפנות ישירות לחנות המוכרת. לקונים בישראל אין כל אחריות לגבי סקירה זו והרכישה במידה ותהייה באחריות הלקוח בלבד.