קונים בישראל - Buy In Israel | אלכוהול ג'ל 70% 125 מ"ל - Herbal gel
אלכוהול ג'ל 70% 125 מ"ל - Herbal gel התמונה מוצגת ישירות מ: דוקטור דבור

אלכוהול ג'ל 70% 125 מ"ל - Herbal gel

בקטגוריה : היגיינה החנות המוכרת: דוקטור דבור

Herbal Gel אלכוהול 70%

רוזמרין, לבנדר, עלי זית ואלוורה אלכוהול ג'ל של ד"ר דבור Herbal gel  מכיל אלוורה, גליצרין צמחי וויטמין B5 להזנת העור, לשמירה על לחותו ולמניעת התייבשותו.
המוצר מיוצר ברישיון משרד הבריאות, בתנאי ייצור נאותים cGMP מומלץ לשמור על לחות הידיים ולהשתמש בקרם ידיים ד"ר דבור

מחיר: 17 ₪

הטבת קונים בישראל :
לרוכשים מוצר זה - 6 אחוז הנחה מתנת קונים בישראל
עברו לחנות המוכרת, הוסיפו את המוצר לעגלה ותראו את ההטבה בעגלה

כל הפרטים המוצרים באתר זה לרבות כיתובים, תמונות, מחירים נלקחים ישירות מאתרי החנויות. במידה ויש טעות נשמח לקבל דיווח על כך והקובע יהיה המוצג באתר החנות המוכרת את המוצר

האלכוהול ג'ל 70% 125 מ"ל - Herbal gel הוא מוצר איכותי במיוחד המשלב בין שני גורמים חשובים - היגיינה וטיפוח. המוצר, המורכב מאלכוהול שבאחוז המרבי המותר של 70%, מבטיח ניקוי מקסימלי של הידיים, לצד הגנה מפני חיידקים ומרכיבים מזיקים אחרים. אך לא רק היגיינה מקבלת תשומת לב במוצר זה. האלכוהול ג'ל מכיל גם שורת מרכיבים שמטיפחים את העור, כולל אלוורה, גליצרין צמחי וויטמין B5. אלו מסייעים לשמור על לחות העור ומניעת התייבשותו, נותנים לך לתחבר לחוויה של טיפוח בזמן ניקוי. המוצר מגיע עם ניחוחות טבעיים שפשוט משאירים את הידיים מריחות נהדר. כמו כן, המוצר מיוצר ברישיון משרד הבריאות, ותחת תנאי ייצור נאותים cGMP, מה שמבטיח לך שקיבלת מוצר שאמין ואיכותי. כמו שמומלץ לשמור על לחות הידיים, מומלץ גם להשתמש בקרם הידיים של ד"ר דבור, שמשלב בין טיפוח להגנה. לסיכום, אלכוהול ג'ל 70% 125 מ"ל - Herbal gel הוא מוצר מומלץ, במיוחד בימים בהם היגיינת הידיים חשובה יותר מאי פעם.

סקירה זו הינה סקירה שנוצרה על ידי בינה מלאכותית ואין להתייחס לסקירה זו כהמלצה לרכישה ו/או הצעה וכו. בכל שאלה מקצועית ובירור יש לפנות ישירות לחנות המוכרת. לקונים בישראל אין כל אחריות לגבי סקירה זו והרכישה במידה ותהייה באחריות הלקוח בלבד.