קונים בישראל - Buy In Israel | כנפיים ל- 1400mm T-28D Main Wing Set
כנפיים ל- 1400mm T-28D Main Wing Set התמונה מוצגת ישירות מ: טיסני דור

כנפיים ל- 1400mm T-28D Main Wing Set

בקטגוריה : טיסנים בשלט רחוק החנות המוכרת: טיסני דור

1400mm T-28D Main Wing Set

מחיר: 248 ₪

הטבת קונים בישראל :
לרוכשים מוצר זה - 5 אחוז הנחה מתנת קונים בישראל
עברו לחנות המוכרת, הוסיפו את המוצר לעגלה ותראו את ההטבה בעגלה

כל הפרטים המוצרים באתר זה לרבות כיתובים, תמונות, מחירים נלקחים ישירות מאתרי החנויות. במידה ויש טעות נשמח לקבל דיווח על כך והקובע יהיה המוצג באתר החנות המוכרת את המוצר

מארז הכנפיים 1400mm T-28D Main Wing Set מעניק למשתמש תחליף חלקים איכותי לדגם המטוס המרשים שלו. קשה להוציא את הערך האמיתי של מערכות הגיר מדויקות אלו עד שאתה מרים את הדגם שלך לשמיים. הכנפיים עשויות מחומרים עמידים במיוחד, המסוגלים לעמוד בתנאי התעופה הקשים ביותר. הן מתקנות בקלות, דבר שמאפשר למשתמשים להחזיר את המטוס שלהם לשמיים במהירות. הכנפיים מגיעות עם כל החלקים הנדרשים להתקנה, דבר שהופך את ההליך לקל ונוח עם התכנון והייצור המדויקים, הכנפיים מבטיחות שהמטוס ישמר על איזון מושלם בזמן הטיסה, ויציע ביצועים מרשימים ויציבים באוויר. זהו ערכת רכיבים שהוכחו כאמינים ויעילים שמספקים תחליף עמיד ואיכותי. בסה"כ, מארז הכנפיים 1400mm T-28D Main Wing Set הוא מוצר משתלם שיכול להאריך את חיי המטוס המודל שלכם. הסט מוגש כפתרון פשוט ויעיל לתיקונים ושדרוגי מטוסים מודל. אם אתם מחפשים חילוף כנפיים לדגם ה-T-28D שלכם, ה-1400mm Main Wing Set הוא בחירה מעולה. ערכה זו מציעה מענה מלא לצרכי התחזוקה שלכם, מבלי להתפשר על איכות. חלקי ההחלפה מיוצרים לפי סטנדרטים הגבוהים ביותר, ומבטיחים ביצועים אמינים וארוך טווח.

סקירה זו הינה סקירה שנוצרה על ידי בינה מלאכותית ואין להתייחס לסקירה זו כהמלצה לרכישה ו/או הצעה וכו. בכל שאלה מקצועית ובירור יש לפנות ישירות לחנות המוכרת. לקונים בישראל אין כל אחריות לגבי סקירה זו והרכישה במידה ותהייה באחריות הלקוח בלבד.