קונים בישראל - Buy In Israel | Marvel Iron Man EDT 100 ml מרוול איירון מן אדט 100 מ"ל
Marvel Iron Man EDT 100 ml מרוול איירון מן אדט 100 מ"ל התמונה מוצגת ישירות מ: טאקס פרי ביוטי VIP

Marvel Iron Man EDT 100 ml מרוול איירון מן אדט 100 מ"ל

בקטגוריה : בשמים לילדים החנות המוכרת: טאקס פרי ביוטי VIP

מחיר: 39.50 ₪

הטבת קונים בישראל :

לרוכשים מוצר זה - 5 אחוז הנחה מתנת קונים בישראל

כל הפרטים המוצרים באתר זה לרבות כיתובים, תמונות, מחירים נלקחים ישירות מאתרי החנויות. במידה ויש טעות נשמח לקבל דיווח על כך והקובע יהיה המוצג באתר החנות המוכרת את המוצר

יחידת מידה 100 מל: 39.50 ₪

Marvel Iron Man EDT 100 ml הוא בושם שהופך כל אדם לגיבור סופר, גם אם רק לעיתים. הוא מזמין אותך להיות מותאם לעל-אדם שאתה בהחלט יכול להיות. מרוול איירון מן נושא את הנוכחות החזקה שלו לכל מקום שאתה הולך, כך שהאנשים לסביבך לא יכולים לעזור אבל לשים לב. מרוול איירון מן שייך למשפחת הריחות של Citrus Aromatic, שהם בושמים מודרניים עם נגיעות ניחחות מרעננות של סיטרוס. תוויה העליונים של הבושם שלו מכילים מענג, אשכולית, תפוזים ועוד, מה שמבטיח שהיציאה שלך מהבית תהיה נעימה וטרייה. במהלך היום, בידוד הבושם החמים שלו ינטל את הותר, ויתכן שהאנשים יהלכו אחריך ויוציאו קסם שלך. מרוול איירון מן מחזיק לאורך כל היום, והוא לא אובדן. הוא הופך אותך להרגיש שאתה בתחילת היום שלך, גם אם אתה מחכה לימי שישי בערב. מרוול איירון מן מגיע בבקבוק מודרני, מהמרשים, שמיצג את החליפה המאפיינת של דמות הקומיקס איירון מן. הבקבוק משולש הצורה, מעוטר בזהב ובעיצוב של איירון מן בחליפתו. בנוסף, גודל הבקבוק מאפשר לך לקחת את הבושם אתך לאן שאתה הולך, כך שאתה לעולם לא תחסר האופציה להגביר את החוזק שלך. בסיכום, Iron Man EDT מבית Marvel הוא בושם מרשים שמאפשר לכל אחד להרגיש כמו גיבור סופר למשך היום. עם תווים פרחוניים, הבושם מבטיח ניחוח מרענן ועוצמתי.

סקירה זו הינה סקירה שנוצרה על ידי בינה מלאכותית ואין להתייחס לסקירה זו כהמלצה לרכישה ו/או הצעה וכו. בכל שאלה מקצועית ובירור יש לפנות ישירות לחנות המוכרת. לקונים בישראל אין כל אחריות לגבי סקירה זו והרכישה במידה ותהייה באחריות הלקוח בלבד.